Кубок Посла Республіки Корея 2019 - Прес-анонс

11.05.2019 / Украина

Міжнародний дитячий турнір з тхеквондо стане першою подією за участю нового посла Республіки Корея в Україні

12 травня, 12:00, м Київ. У спортивній залі Київського політехнічного інституту по вулиці Верхньоключова 1/26 відбудеться щорічний дитячий міжнародний турнір з тхеквондо «Кубок посла Республіки Корея - 2019». У події візьме участь новий посол Республіки Корея Квон Кі Чан. Цей захід стане для нього першим після призначення на дипломатичну службу в Україні. Офіційна частина заходу також збере представників Національного олімпійського комітету України, олімпійських призерів, представників Міністерства молоді та спорту України, КМДА та соціально-відповідальних компаній. На церемонії відкриття виступить президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка та депутат Верховної Ради України Сергій Тарута.

Турнір пройде серед молодших юнаків, юнаків та кадетів в вікових категоріях від 6 до 14 років. Близько 200 спортсменів, володарів 7-9-го поясів (купів), приїдуть боротися за призові місця з 10 областей України, а також з Вірменії.

Серед учасників розіграють 88 комплектів медалей на всі вікові категорії. Також юні спортсмени отримають спортивні та солодкі подарунки від спонсорів і партнерів турніру. Команди-учасниці будуть нагороджені пам'ятними кубками.

На відкритті виступить ансамбль традиційних корейських танців «Тораді» і артисти танцювально-спортивної студії Brilliant.

«Ми хочемо, щоб в Україні продовжував розвиватися даний вид спорту, а наш відкритий міжнародний турнір об'єднав всіх спортсменів, відданих тхеквондо. Це унікальний і динамічний спорт, який розвиває фізичні і духовні якості, що в майбутньому дозволяє молоді досягати високих результатів не тільки на змаганнях, а й у житті. Надалі, я сподіваюся, ми охопимо всі вікові категорії спортсменів і зможемо отримати статус світового рейтингового турніру класу G1», - зазначає генеральний секретар Союзу тхеквондо України Юрій Гутов.

Прохання до журналістів пройти акредитацію до 18:00 11 травня 2019 року.

Контактна особа для акредитації ЗМІ та уточнення організаційних моментів - Ольга Циганок, телефони:

+380508007416

+380675408012

Довідка

 «Кубок посла Республіки Корея» - щорічний турнір, який проходить в Києві з 2015 року. Організаторами спортивної події є Посольство Республіки Корея в Україні, Федерація тхеквондо міста Київ, Ukraine Taekwondo Promotion, Союз тхеквондо України.


вернуться к списку новостей
Календарь
Популярное фото/видео
Спонсоры и партнеры