Пост-реліз турніру "Кубок Посла Республіки Корея"

13.05.2019 / Украина
У Києві пройшов дитячий міжнародний турнір з тхеквондо за участю нового посла Республіки Корея в Україні

На змагання зібралося понад 200 учасників турніру

У спортивному комплексі Київського політехнічного інституту 12 травня відбувся щорічний міжнародний дитячий турнір з тхеквондо «Кубок посла Республіки Корея в Україні». У церемонії відкриття взяв участь новий посол Республіки Корея Квон Кі Чан, для якого турнір став першим заходом на дипломатичній службі в Україні.

«Я прибув тільки вчора ввечері і це велика честь привітати вас на відкритті турніру Кубок посла Республіки Корея в Україні. Тож не дивно, що тхеквондо набирає популярність у всьому світі. Корейське бойове мистецтво з'явилося понад 2000 років тому, стало олімпійським видом спорту і завжди мало в основі духовне тренування і техніку самооборони. Його люблять в 205 країнах світу більше 85 млн. чоловік, і сьогодні тхеквондо - це міст, який з'єднує Корею і України в галузі культури і спорту», - зазначив посол Республіки Корея Квон Кі Чан в своїй вітальній промові.


На відкритті турніру виступив президент Національного олімпійського комітету України, олімпійський чемпіон Сергій Бубка, депутат Верховної Ради України Сергій Тарута, заступник міністра освіти і науки України Роман Греба, радник міністра молоді і спорту Володимир Ширай, директор департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради Вадим Гутцайт.

«Мені приємно, що в українського тхеквондо дуже яскраві досягнення. Я вдячний пану послу за те, що він почав свою дипломатичну місію саме з підтримки цього турніру. Ми хочемо продовжувати цю традицію, щоб і далі виховувати нових олімпійських зірок, чемпіонів Європи, світу та прославляти нашу країну. Я впевнений, що ці змагання стануть великим кроком в їх спортивній кар'єрі. Я також хочу подякувати за розвиток спорту і олімпійського руху нашого всесвітнього партнера - компанію Samsung і її президента - пана Десонг Ра, а також президента Союзу тхеквондо України Володимира Цой», - сказав Сергій Бубка.


У турнірі взяли участь понад 200 спортсменів з 10 областей України, а також представники Федерації тхеквондо Вірменії в вікових категоріях від 6 до 14 років.


«З кожним роком ми масштабується: залучаємо нових партнерів і друзів турніру. Тхеквондо - це не просто фізична активність і прийоми самооборони, це філософія і духовна система цінностей: повага, сила духу, справедливість, стійкість і витривалість. І якщо виховувати ці якості в дітях через спорт з самого раннього дитинства, я думаю, ми виховаємо здорове, сильне і мудре покоління українців», - звернувся до гостей турніру президент Союзу тхеквондо України Володимир Цой.

За результатами турніру 52 спортсмена були нагороджені золотими медалями, 52 взяли срібло і 56 поїхали з бронзою. Серед 16 команд перше місце у київського спортклубу «Юніор», друге - у Харкова - клуб КДЮСШХТЗ і третє місце посіла ДЮСШ з села Кривче, Тернопільської області.

 Щорічний турнір проводиться в Києві з 2015 року. Його організаторами є Посольство Республіки Корея в Україні, Федерація тхеквондо міста Київ, Ukraine Taekwondo Promotion, Союз тхеквондо України.

вернуться к списку новостей
Календарь
Популярное фото/видео
Спонсоры и партнеры